Обіймемо Землю красою і любов’ю

Кожного року останньої суботи березня о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги планеті Земля. Ця масштабна акція спрямована на підтримку екології та збереження біологічного різноманіття нашої планети.

У ході дня актуальної проблеми «Обіймемо Землю красою і любов’ю», який підготували бібліотекарі філії № 10, учні 6-А класу ЗНЗ № 10 коротко ознайомилися що таке година Землі, де і ким вона була заснована. Переглянули відео «Година Землі 2019» та дізналися про те, яким чином цей день відзначають у різних країнах та для чого саме цю акцію заснували.

Велика кількість екологічних ігор зробила захід напрочуд цікавим та корисним. Вправа «Дерево бажань» виявила дитячі сподівання щодо покращення екологічної ситуації в країні.

Різні дії людини приводять до різних наслідків. І у грі «Наслідки подій» діти обговорювали можливі наслідки від тієї чи іншої події. Не оминули увагою одну із найглобальніших проблем людства – побутові відходи. Школярі обговорили чому і як вони створюються, де і в якій кількості ми їх зустрічаємо.

Учасники наступної гри «Ще одне життя» вказували речі одноразового використання, де їх використовують, відшукували «двійника» чим цей предмет можна замінити. Та найбільше припала до смаку гра «Знайди зв’язок», суть якої полягала в тому, щоб із запропонованих карток скласти пов’язані між собою події, наприклад: нафтова аварія – загибель птахів.

Майбутнє планети стосується усіх нас. І ми повинні зробити все можливе, щоб захистити її. Це більше, ніж просто одна година, присвячена Землі. Це – рух за наше майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.