Новорічно-різдвяний настрій у бібліотеці

Новорічно-різдвяний настрій нарешті завітав до центральної міської бібліотеки для дітей.

Фойє закладу було прикрашено композиціями, які діти виготовляли разом з батьками.

6 грудня в бібліотеці для дітей, за ініціативи Управління освіти, молоді та спорту, відбувся міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція».

До роботи долучилися учні 2-11 класів та учнівські колективи (в т.ч. і діти з особливими потребами) із 15 закладів загальної середньої освіти міста та вихованці гуртків закладу позашкільної освіти – Будинок дитячої та юнацької творчості, Центр дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала.

Творчі роботи представлені в п’яти номінаціях: новорічна композиція, стилізована ялинка, новорічний вінок, новорічна картина чи коллаж, новорічний букет. Виставочна експозиція налічує понад 80 творчих робіт та виробів, зроблених колективно з батьками. У роботах використані різноманітні техніки. Усі роботи вирізняються яскравими кольорами та креативними рішеннями, адже вони виготовлені із незвичних матеріалів. Розмаїттю виробів немає меж.

Ця виставка викликала жвавий інтерес учнів, батьків, вчителів і створила святковий настрій та атмосферу напередодні Новорічних свят.

Найкращі роботи були вибрані журі на обласний етап виставки-конкурсу.

Виставка «Новорічна композиція» триватиме до 20 грудня 2019!

Усі бажаючі можуть відвідати виставку в фойє центральної міської бібліотеки для дітей (пр. Соборний, 102) та помилуватися чудовими новорічними композиціями, які символізують та відображують новорічно-різдвяну флористику.

ЗАПРОШУЄМО вас поринути в незабутній дивосвіт творчості та отримати позитивні враження від перегляду виставки творчих робіт!

Захід було проведено в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який підтриманий Британською Радою в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.