Новорічно-різдвяна казка «Вірте в дива – вони здійснюються»

Чи можна не любити новорічні свята?

Змалечку і до поважних літ всі чекають на них, зустрічають у кожному куточку земної планети з піснями, танцями, іграми та хороводами, з побажанням добра та щастя. Та звичайно, найбільш яскраві враження отримують наші діти, а все тому, що тільки вони можуть щиро вірити у чарівні новорічні дива.

Вже стало доброю традицією, щорічно, організовувати для дітей мікрорайону Перемога новорічно-різдвяну казку «Вірте в дива – вони здійснюються».

Завдяки співпраці працівників бібліотеки-філії №10 з громадською організацією «Нова Хвиля» та аніматорами студії «Смайл» ми щороку даруємо дітям шматочок новорічної казки та створюємо їм відмінний настрій.

Дітлахів розважали Енгрі Бьортс, ММДемка, Олаф і звичайно ж, як без головних героїв новорічних свят Снігуроньки та Діда Мороза.

Всі ці персонажі, своєю енергійністю, гумором та запалом створили гарний настрій присутнім дітлахам. Ой, чого там тільки не було…. Танці-зігріванці, конкурси та рухливі ігри «Зима», «Примерзли», «Весела рукавичка». Всі добряче зігрілися та розважилися.

Діти, дорослі й самі організатори отримали велику кількість святкових емоцій. В кінці свята всі дітлахи отримали солодкі подарунки від мецената В. Дожджаника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.