НОВОРІЧНІ ІНСТАЛЯЦІЇ В БІБЛІОТЕЦІ

Зима… Чарівна снігова володарка. У кожного з нас вона асоціюється з казкою та дитинством.

Друзі! Хочете поринути в святкову атмосферу? Хочете відчути наближення дива та Нового року? Тоді вам точно до нас! ПОСПІШАЙТЕ!!!

Завітавши в центральну міську бібліотеку для дітей, ви відчуєте справжню магію зимової казки і зможете особисто стати її частинкою.

Завдяки завзятим і креативним працівникам бібліотеки та їхнім маленьким помічникам у фоє уже діє новорічно-різдвяна фотозона «Святковий настрій» – цікава, креативна, декорована багатьма елементами зимових свят. Яскраві фото на пам’ять можуть зробити всі бажаючі.

Новорічно-різдвяний настрій створює і виставка творчих робіт «Новорічна композиція» учнів та учнівських колективів закладів освіти міста та вихованців гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала.

Цілий калейдоскоп зимових виставок-інсталяцій облаштували для користувачів бібліотекарі, щоб допомогти вчасно підготуватися та цікаво відзначити новорічні свята.

Центральна міська бібліотека для дітей запрошує вас, не поспішаючи, роздивитися «Святкове мереживо зими», «Зимовий острів пригод» та посидіти «Біля каміна з книгою». Яскраві, барвисті книги про зиму, новорічні пригоди з нетерпінням чекають на вас, любі наші читайлики.

Чарівна новорічна атмосфера панує і в актовій залі. Ялинка вбрана іграшками та гірляндами, горить святковими вогнями, імпровізований камін та годинник, загадковий гномик та північний олень, ну і, звісно ж, сніжинки та ангелочки.

Натхненно та з великим азартом, наче справжні Морозенки, бібліотекарі та вихованці студії Анни Панкратової та гуртка «Художній дизайн» (кер. Олена Лафа) створили чудові зимові композиції на вікнах.

Колектив бібліотеки наповнює передсвяткові будні яскравістю, незвичайністю, легкістю та оригінальністю! З зимовими святами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.