НОВОРІЧНА СВІЧКА З ВОЩИНИ

Виготовлення медових свічок з вощини – це корисний, захоплюючий процес без якого просто неможливо уявити різдвяні та новорічні свята.

Це чудове заняття як своєрідна медитація, під час якої запах меду підіймає настрій і заспокоює нерви. В цьому переконалися усі бажаючі, що завітали 16 грудня в центральну міську бібліотеку м. Олександрії на черговий майстер-клас з виготовлення святкової свічки.

Гарний настрій та максимум корисної інформації отримав кожен учасник заходу, а головне, навчились створювати свою унікальну свічку з екологічно чистого матеріалу та проявили максимум фантазії при її декоруванні.

Тож, легкість роботи з воском, корисні поради бібліотекаря та м’який медовий запах вощини, що заполонив бібліотеку зробили свою справу і вироби вийшли пречудові!

Учасники отримали неймовірне задоволення, а свічка незабаром стане оригінальним подарунком для рідних або святковою прикрасою їхньої оселі.

Пам’ятайте, що справжня значущість презенту полягає не в його вартості, а в увазі та турботі, які ми вкладаємо в подарунок, виготовлений власноруч.

Тому, не баріться! Долучайтесь до корисних майстер-класів і обов’язково попередньо запишіться за телефоном +380991265026 та приходьте створювати свої авторські вироби.

З собою обов’язково мати гарний настрій та маску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.