НОВОРІЧНА СВІЧКА З ВОЩИНИ ВЛАСНИМИ РУКАМИ

Новий рік є довгоочікуваним святом практично для всіх жителів нашої планети.

І у кожного з нас напередодні з’являється дуже багато клопоту, наприклад, який подарунок приготувати для своїх родичів та друзів.

Відомо, що найкращий подарунок – той, що ви зробили своїми руками. Адже це так приємно – отримати частинку уваги та святкових емоцій, що линуть від серця.

Тож, 9 грудня для усіх любителів творчості в центральній міській бібліотеці відбувся черговий майстер-клас «Новорічна свічка з вощини», в рамках діяльності студії дизайну та краси «Креатив».

На занятті присутні дізналися багато корисної інформації про ароматну медову вощину, особливості скручування і наповнення свічок травами та маслами, нюанси їх використання і запалювання. І головне, учасники виготовили свічку з натурального воску власноруч і отримали неймовірне задоволення! А свічка незабаром стане чудовим подарунком для рідних або святковою прикрасою їхньої оселі.

Пам’ятайте, що справжня значущість презенту полягає не в його вартості, а в увазі та турботі, які ми вкладаємо в подарунок, виготовлений власноруч.

Тому, не баріться! Долучайтесь до корисних майстер-класів і обов’язково попередньо запишіться за телефоном +380991265026 та приходьте створювати свої авторські вироби.

З собою обов’язково мати гарний настрій та маску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.