1

НОВОРІЧНА СВІЧКА З ВОЩИНИ – ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК РІДНИМ

До Нового року залишилось зовсім мало часу…

А отже, ми починаємо замислюватись про подарунки для близьких та святкові прикраси для будинку. Ідей як це зробити можна знайти безліч, але найціннішим та унікальним є виготовлення ексклюзивних подарунків власноруч.

Так, 23 грудня для любителів творчості в центральній міській бібліотеці відбувся черговий майстер-клас «Новорічна свічка з вощини», у кожного була чудова нагода навчитись створювати святкові свічки, бо Новий рік асоціюється у нас саме з красивими, мерехтливими вогниками.

Гарний настрій та максимум корисної інформації отримав кожен учасник заходу, а головне, навчились створювати свою унікальну свічку з екологічно чистого матеріалу та проявили максимум фантазії при її декоруванні ялиновими гілками, шишками, намистинами, стрічками…

Тож, присутні не тільки приємно провели час, але і зробили унікальні подарунки на свято своїм друзям і родичам. Такий ексклюзивний подарунок неодмінно принесе в кожну родину довгоочікуване щастя, мир і добробут!

Пам’ятайте, що справжня важливість презенту полягає не в його вартості, а в увазі та турботі, які ми вкладаємо в подарунок, виготовлений власноруч.

Тому, не баріться! Долучайтесь до корисних майстер-класів і обов’язково попередньо запишіться за телефоном +380991265026 та приходьте створювати свої авторські вироби.

З собою обов’язково мати гарний настрій та маску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.