Новорічна композиція у бібліотеці

Зимові свята уже не за горами, отож пропонуємо всім, хто обожнює не тільки святкувати новорічні свята, а й створювати чарівну атмосферу своїми руками, завітати до Центральної міської бібліотеки для дітей.

8 грудня в бібліотеці для дітей, за ініціативи Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, відбувся міський етап Всеукраїнської виставки-конкурс з новорічної флористики «Новорічна композиція». Цей захід доводить нам, що саме творча діяльність формує естетичний смак у нашого майбутнього покоління. Найголовніше те, що таким чином ми допомагаємо сучасній молоді не тільки гармонійно розвиватися, становитися будівниками свого майбутнього, але й формуємо певні відношення до Батьківщини, її природних багатств.

Виставка – це, як то кажуть, «вишенька на торті». Їй передувала колосальна робота учнів різного віку, які виготовляли під керівництвом своїх педагогів диво-композиції.

На експозиціях новорічно-різдвяної виставки було представлено більше 100 робіт школярів та учнівських колективів із 15 закладів загальної середньої освіти міста та вихованців гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала.

Школярі «креативили» у номінаціях: «Новорічний букет», «Стилізована ялинка», «Новорічний вінок», «Новорічна композиція», «Новорічна картина, колаж», «Сюжетна композиція», «Новорічний подарунок».

Калейдоскоп дитячої фантазії, різноманітних технік виконання, цікавих композиційних рішень втілилися в майстерно виконаних роботах учасників Конкурсу – це в’язані сніговики, картини з зимовими пейзажами, іграшки-сувеніри, новорічні букети, новорічні стилізовані ялинки та композиції тощо. Різдвяні вінки та новорічний декор, представлені на виставці, стали відображенням народних різдвяних традицій і новорічної флористики.

Цьогоріч жюрі мало над чим попрацювати. Тим паче, що з року в рік рівень майстерності школярів помітно зростає. Роботи вражають не тільки бездоганним технічним виконанням, а й цікавими творчими прийомами і знахідками. Усі учасники виставки та журі впевнилися, що такі композиції не лише подарують гарний настрій та прикрасять кімнату, а й збережуть життя ялинці, сосні чи смереці.

Журі визначали, перш за все, переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу та відібрали найкращі роботи до м. Кропивницького для участі в обласній виставці-конкурсі «Новорічна композиція».

Вітаємо переможців!!!

Побажаємо юним олександрійцям перемоги на обласному етапі конкурсу. А усіх містян та гостей Олександрії ЗАПРОШУЄМО відвідати виставку, яка діятиме упродовж різдвяно-новорічних свят у Центральній міській бібліотеці для дітей (пр.-т Соборний, 102).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.