НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Новий рік вже на порозі.

Зовсім скоро до кожного в гості завітає справжня казка з подарунками та сюрпризами. І так хочеться кожен святковий момент пам’ятати. А що для цього треба зробити? Ну звісно ж, влаштувати святкову фотосесію! Адже це – неймовірна можливість зберегти найяскравіші моменти життя не тільки в душі та пам’яті, але і на фото. Тож, беріть за руку своїх других половинок, дітей, друзів та гайда до своєї улюбленої центральної міської бібліотеки м. Олександрії творити свято вже сьогодні!

Тут спеціально для вас облаштовано справжній магічний куточок, де можна загадати найпотаємніші бажання і зробити оригінальне селфі на фоні ексклюзивної фотозони, яка створювалася з любов’ю для всіх відвідувачів.

Тож, якщо ви хочете поринути в атмосферу казки та відчути святковий настрій – запрошуємо відвідати бібліотеку й зробити оригінальні незабутні фото! Чекаємо на вас!

Любі олександрійці, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки м. Олександрії бажають вам, щоб рік Тигра приніс нескінченну кількість приємних моментів, успіху у справах та справжнє кохання. Бажаємо добробуту вам і вашим рідним, якомога більше досягнень та втілення в життя найзаповітніших бажань. Нехай святкова атмосфера супроводжує вас впродовж всього прийдешнього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.