1

Новорічна феєрія «З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік»

Віддзвеніли новорічні ранки в дитячій бібліотеці.

Відшуміли юрби дітлахів в карнавальних костюмах. Як справжнє новорічне диво, з 20 грудня випав сніг і радував до самого нового року як малечу, так і дорослих. Адже який Новий рік без снігових кучугур?

Дійсно феєричними виявилися цьогоріч новорічні свята в книгозбірні, беручи до уваги тогорічні карантинні обмеження. Працівники дитячої бібліотеки влаштували справжню казку з новорічними пригодами та веселими іграми. Яскраві казкові герої розважали малечу близько двох тижнів. Новорічне свято відвідало біля півсотні дітей. Неймовірні емоції переповнювали присутніх.

Атмосферу свята створювали багато чинників: прикрашена зала, весела музика, яскраві образи дійових осіб, тематичні ігри та відмінна акторська гра. Неодмінною частиною кожного заходу було вручення дітям подарунків від Діда Мороза.

Чимало теплих слів лунало з вуст гостей бібліотеки, а непідробні дитячі емоції свідчать про те, що свято вдалося. Маємо надію, що з цим позитивом всі ввірвуться в Новий 2022 рік, який неодмінно принесе кожному радість, любов, здоров’я та здійснення бажаного.

З Новим 2022 роком!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.