Non – stop акція “Обирай українську книгу”

Усім відома фраза: для того, щоб стати розумним, достатньо прочитати десять книг, але щоб знайти ті десять, треба прочитати тисячі. Саме тому, працівники бібліотеки – філії №10 вирішили скласти бібліотечний рейтинг топ – 10 найпопулярніших українських тінейджерських книг.

Якою, на вашу думку, повинна бути сучасна тінейджерська література? Звичайно, вона має бути цікавою і захопливою, повинна бути написана зрозумілою мовою, а ще вона має виховувати, але непомітно, начебто ненароком.

Усі ці характеристики справжньої сучасної української тінейджерської книги, змогли відчути та поєднати автори книг представлених на нашій non – stop акції «Обирай українську книгу», яку організували бібліотекарі спільно з учнями 6-Б класу ЗНЗ№10.

Учасники акції дізнались про «соковиті, смачні українські новинки», які отримала бібліотека. За допомогою чарівної торбинки, в якій містилися різноманітні предмети пов’язані в тій чи іншій мірі з представленими книгами, учні діставали предмет та намагалися відгадати, до якої книги він належить. Лише після цього, бібліотекар знайомила з вибраною книгою, розповідаючи про неї, або за допомогою буктрейлера чи відео – відгуку. Шестикласникам припали до смаку новинки настільки, що деякі з них захотіли їх прочитати.

Тиждень дитячого читання триває, тож запрошуємо завітати до бібліотеки та познайомитись з її скарбами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.