Незалежності й свободи вітер вирвався на волю

Кожен з нас щоденно робить вибір, що формує наш світогляд, і світ навколо нас: на ігровому майданчику і на роботі, на рівні місцевих спільнот і в глобальному суспільстві в цілому.

Ми маємо можливість досягти більшої поваги до себе й до інших людей завдяки тому, які рішення ми приймаємо і як будуємо наше життя. Керуючись у своїх діях почуттям власної гідності, ми можемо сприяти розвитку позитивних глобальних змін на різних рівнях нашого суспільства.

23 листопада бібліотекар бібліотеки-філії № 5 ім. О. Блока підготувала годину історичної дати «Незалежності й свободи вітер вирвався на волю» для учнів Олександрійського професійного ліцею.

До державного свята Дня Гідності та Свободи 21 листопада Україна вчетверте долучилась до Всесвітнього Дня Гідності. Всесвітній День Гідності – це проект, мета якого – спонукати молодих людей, учнів та студентів, керуватися почуттям власної гідності у своїх щоденних діях, проект було ініційовано у 2006 році.

Сьогодні захід пройшов під лозунгом: «Гідність у дії». Тому, кожен отримав голуба, як символ миру, де написав що таке гідність.

Переглянувши відеосюжети «Всесвітній день гідності» та «Революція Гідності» присутні обговорювали, чому кожна людина має право на гідне життя, як це право застосовувати щодня та як особиста гідність пов’язана з гідністю інших людей.

Під час заходу згадали й про подію про яку в суботу буде зі скорботою і печаллю згадувати уся Україна, це Голодомор 1932-1933 років.

На завершення учні вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто віддав своє життя відстоюючи як власну так і національну гідність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.