Незабутній день визволення

Напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників працівники бібліотеки філії №10 провели з учнями 5-Б класу ЗНЗ №10 історико–патріотичну подорож «Незабутній день визволення».

Цей день відзначається 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України, з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

В ході заходу бібліотекар познайомила дітей звідкіля почалося визволення України, які грандіозні військові операції відбувалися при звільненні України, адже їх було аж 35. Дізналися про значні втрати, які понесла Україна під час визволення, переглянули документальні відеофільми: «28 жовтня – День визволення України», «Звільнення території України від нацистів» та «Звільнення України».

73 роки минуло з часу визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.