4

New Year Party «Санта-казус»

Наближається найочікуваніше свято року, всі жадають святкування нового 2019 року у затишній атмосфері з веселою компанією і драйвовою програмою!

Тому, молодь міста (НВК №17, ЛІТ) обрала саме бібліотеку для юнацтва, аби цей день став незабутнім.

Вечірку розпочали ведучі у ролі Зайчика і Кішечки, та несподівано до зали увірвались костюмовані бандитки й взяли у заручники ведучих, гостей, Санта Клауса та висунули єдину умову звільнення − скажено веселі розваги та конкурси. Молодь так хвилювалася за Санта Клауса та подарунки, що одразу ж почала відриватись по повній програмі, аби визволити головного героя свята.

Активно та завзято присутні хизувались акторськими здібностями під час створення кумедної казки. Хореографічні здібності проявили у «Танцювальному батлі», де хлопці та дівчата з’ясовували хто з них краще танцює, але обидві команди були неперевершеними, і вирішили під усім відому пісню LittleBig « Skibidi» разом виконати популярний танок. Не менш веселим був конкурс «Лімбо», де потрібно було проявити гнучкість тіла та пройти під мотузкою, яка поступово опускалась нижче. Під час конкурсу «автомобільне ралі» потрібно було пройти на швидкість дистанцію, а у якості гоночних болідів були господарські величезні сумки. А також, гарно запалювала молодь під час конкурсів «Лимон», «Спритняк», «Подарунки» та «Салют». Під таким напливом емоцій та веселощів не встояли навіть суворі гангстерки, вони разом з усіма сміялись, танцювали, та порадившись вирішили визволити заручників, та найголовніше, віддати Санту з усіма подарунками. Але, наприкінці сталась невеличка проблемка, коли усі разом гукали Санту він ледь-ледь вибрався до гостей, тому що бандитки геть забули його відв’язати від стільця. Та навіть цей казус не зіпсував свято, а навіть ще більше повеселив гостей, та вони охоче ринулись визволяти Санту.

Завершилась New Year Party святковою спільною фотосесією та залишила дуже багато позитивних емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.