Не маємо права забути

73 роки відділяє нас від тих трагічних днів, коли відлунали останні постріли гармат найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни.

8 травня Україна відзначає пам’ятну дату − День пам’яті і примирення. Цей день створений, щоб всі ми пам’ятали і події, і героїв, і загиблих, які боролися за свободу своєї держави.

Студентська молодь Олександрійського державного політехнічного коледжу зібралася в стінах бібліотеки для юнацтва, щоб створити поле пам’яті тим, хто боровся за перемогу, тим, хто віддав своє життя в ім’я щастя, в ім’я свободи, в ім’я чистого неба і ясного сонця над головою, в ім’я майбутніх щасливих поколінь. З теоретичних матеріалів вивчених на уроці історії кожен знає багато про Другу світову війну, але працівники бібліотеки, вирішили доповнити знання молоді найцікавішою та маловідомою інформацією. Влучно підібрані вражаючі факти, фото та відео не залишили байдужим жодного.

Була проведена паралель між минулим і теперішнім, адже зараз наші хлопці на Сході України захищають свою Батьківщину, так як захищали її наші діди і прадіди. Кожен студент виготовив квітку червоного маку та посадив її на поле пам’яті, адже кожна квітка – це чиясь доля, а це поле червоних маків стало свідченням того, що ми ніколи не забудемо жертв війни. Після чого, вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх тих, хто не повернувся з поля бою.

Наприкінці зустрічі в кожному погляді можна було побачити віру і сподівання, що незабаром ще один день перемоги святкуватимуть українці, і що в нашій країні нарешті буде мир і спокій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.