1

Не дамо шансу туберкульозу

15 березня 2016 року в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна відбулася година добрих порад «Не дамо шансу туберкульозу» до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Яка ситуація із захворюванням на туберкульоз в нашому місті та в Кіровоградській області? Як вберегтися від цієї недуги? Як захистити себе? Які симптоми хвороби? Як попередити захворювання? На що слід звертати увагу в першу чергу?

На ці та інші питання учасники зустрічі – учні 9-В класу Олександрійського колегіуму – почули відповідь з вуст лікаря Олександрійського туберкульозного диспансеру Краніної Ірини Миколаївни. 

 Бібліотекар читальної зали Купчак Світлана роз’яснила, чому біла ромашка є символом боротьби із туберкульозом, а також відповіла на запитання присутніх.

Захід супроводжувався переглядом презентації «Що потрібно робити, щоб не захворіти на туберкульоз» та документального фільму «Туберкульоз – знай, стережись, не бійся». 

Наприкінці зустрічі діти взяли активну участь у вікторині «МІФ ТА РЕАЛЬНІСТЬ», де показали, як вони засвоїли отримані знання, та аргументували свої відповіді. Всі присутні мали можливість ознайомитись із книжковою викладкою «Здолаємо туберкульоз разом» із фонду бібліотеки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.