Навіки молоді герої Крут

Бій під Крутами… Щороку ми вшановуємо пам’ять молодих героїв, що 1918 року полягли біля залізничної станції Крути, захищаючи Українську народну республіку від більшовицьких загонів, які рвались до Києва.

Їхній подвиг навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність Вітчизни, як одне із свідчень незламності духу українського народу, його вічним прагненням до волі і справедливості.

З нагоди цієї події учні ЗНЗ №7 зібралися на пізнавальний кінозал «Навіки молоді герої Крут», який підготувала бібліотекар бібліотеки-філії № 3. Діти переглянути відео «Бій під Крутами: відомі та невідомі факти», з якого дізналися про історичні події, що відбувались у 1918 році, події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами.

Бій під Крутами – це і тріумф і трагедія. У ньому переплітається і біль, і смуток, і гордість за молодих юнаків. Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.