Насилля в сім’ї! Як себе захистити?

Насильство в сім’ї – це не та тема яку можна обговорювати жартома. Це тема яка несе страх, сором, відчай. На жаль, проблема насильства, а особливо домашнього насильства є актуальною в нашому суспільстві.

З метою формування у молодого покоління правової активності та правової поведінки, 4 червня, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна разом зі спеціалістом Олександрійського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лунга-Лягуша А.О. провели правоосвітній захід − зустріч-діалог «Насилля в сім’ї! Як себе захистити?» для учнів 6-8 класів Ліцею інформаційних технологій.

Анна Олексіївна розповіла учням про права людини, про насильство та його види, наголосивши, що різні форми насильства в громадській та особистих сферах є порушенням прав людини. Дітям було надано рекомендації щодо того, як захистити себе від проявів насильства, та ознайомлено із законами, що захищають права дітей.

Також діти ознайомилися з проектом Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», адже згідно проекту держава та державні органи є надійним союзником у захисті прав кожної людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.