Наші славні вояки – це, звичайно, козаки!

Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України.

Указом Президента України, 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва, тож, вшановуючи традиції, 5 жовтня в бібліотеці-філії № 8 для юнацтва відбулося козацьке ралі «Наші славні вояки – це, звичайно, козаки!» зі студентами Олександрійського державного політехнічного коледжу.

Молодь з зацікавленістю переглянула відео про дивовижні факти із життя українських козаків, дізналась справжні подробиці з кодексу честі наших пращурів, відкрила для себе невідомі факти про український гопак, тонкощі його виконання та справжнє призначення.

Після цього підлітки, окриленні справжнім мужнім та шляхетним прикладом, під козацькі пісні, із задоволенням перейшли до конкурсів та розваг.

Студенти поринули у минуле: змагаючись між собою, команди долали різні перешкоди на шляху до перемоги. Їм доводилось самотужки, на швидкість, визволятись з полону: читаючи по губах, відгадувати слова; проявивши всю свою спритність та винахідливість, зв’язувати команду, при тому не торкаючись частин тіла. Заробляючи бали члени команд активно співали пісні та, зосереджуючи свою уважність та моторику, з легкістю долали підступні завдання.

Протягом заходу першокурсники проявили себе веселими, активними, спритними та ініціативними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.