Наш друг – безпечний рух

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Адже, тільки за допомогою транспорту, ми можемо їздити на велику відстань.

Отже, транспорт – вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Бо транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.

З метою формування у школярів навичок безпечної поведінки на дорозі працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ю.Гагаріна провели ситуативну гру «Наш друг – безпечний рух» з учнями 8-Г класу Олександрійського колегіуму. Школярі, в ігровій формі, цікаво та весело вивчали дорожні знаки, їх види та вирішували екстремальні ситуації, які можуть трапитися з ними на дорозі, в транспорті, просто на вулиці.

Участь в заході показала, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.