Народознавче мереживо по виготовленню листівки «Вишиванко, моя вишиванко»

«Встає над світом щире сонце вранці, І землю гріє променем ясним. А я іду по світу в вишиванці. Я – українець. Я – горджуся цим».

Такими словами бібліотекарки центральної бібліотеки для дітей розпочали народознавче мереживо по виготовленню листівки «Вишиванко моя, вишиванко». Майстер-клас був підготовлений заздалегідь до свята. Запрошені гості – інспектор з ювенальної превенції лейтенант поліції Зраєнко Оксана та інспектор з ювенальної превенції лейтенант поліції Котенко Вікторія також приєдналися до дітей і, разом з ними, виготовляли вишиванку. Всі вишиванки були гарними, яскравими, та дві вирізнялася поміж інших, тим що були створені для тата, який залишився в м. Харків, а також для тата який на передовій.

Українська вишиванка – це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію. Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні. Присутні були задоволені власними виробами та з великим задоволенням позували для фото, щоб їхні сорочки-вишиванки розійшлися мережею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.