1

Народознавча веселка «Я і моя родина – казковий дивосвіт»

Справжня цінність в житті кожного – це рідні та близькі люди, найдорожчий і найцінніший наш скарб.

Та зараз непрості часи для нашої держави, багато українців вимушені розлучитись зі своєю сім’єю через війну, або покинути домівки і шукати порятунок, разом з дітками, в інших містах.

Напередодні Міжнародного дня сім’ї, щоб підтримати внутрішньо переселені родини, яких доля привела у наше чудове місто, бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей спільно з Міським центром соціальних служб Олександрійської міської ради влаштували свято – народознавчу веселку «Я і моя родина – казковий дивосвіт».

Театралізована програма несла присутнім в актовій залі багато тепла, щирості, українського неповторного гумору і була дуже різнобарвною: народні легенди, етнографічні мотиви, театралізована постановка народної казки «Івасик-Телесик» на новий, сучасний лад у виконанні талановитих, веселих бібліотекарок.

Сімейно-ігрові естафети викликали посмішки на обличчях дітей та їх батьків, додали гарного настрою – отже, мети ми досягли!

В кінці свята на гостей чекав сюрприз – солодощі від міського голови Сергія Кузьменка та міської ради, а також добрі слова привітань від директора Міського центру соціальних служб Сергія Яценка.

Вже стало доброю традицією співати разом у бібліотеці чудову пісню «Ой у лузі червона калина», дітки дуже полюбляють її і знають напам’ять слова. Сьогодні до співочого гурту доєдналися ще й батьки. Усі ми щиросердно віримо, що зовсім скоро спільними зусиллями «нашу славну Україну… розвеселимо!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.