1

Нам доля випала нелегка, солдате!

Вже минув 73 рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз.

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

До Дня Перемоги, бібліотекарі бібліотеки-філії № 9 влаштували з учнями ЗНЗ№19 “Лісова казка” годину-пам’яті «Нам доля випала нелегка, солдате!». Під час заходу, школярі познайомилися зі сторінками історії періоду Другої світової війни та про роки окупації в Україні, дізналися про героїчні подвиги наших дідів та прадідів, переглянули відео «Пам’ятаємо та перемагаємо».

Учні прослухали пісні на військову тематику: «Степом, степом», «Мальви», «Перемога» та вірші «Квіти пам’яті», «Не здолати вільний край».

День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Мало залишилось учасників тих подій, але всі ми щиро вдячні їм.

Для користувачів бібліотеки представлена тематична поличка-інсталяція «Є пам’ять, якій не буде забуття».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.