1

На сонячній галявині нам круто і цікаво

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я бібліотека-філія №10 організувала для учнів молодшого шкільного віку весняний бум «На сонячній галявині нам круто і цікаво».

Хоч погода і не була до нас доброзичливою, і ми не змогли побавитися на вулиці, захід пройшов цікаво, активно, діти із задоволенням разом з бібліотекарем побували в Країні Здоров’я, відвідали місто Мийдодірія,- місто чистоти та охайності, побували на берегах річки «Вітамінки», завітали на гостину до Веселки Здоров’я, і, на жаль, відвідали Болото, в якому панують негативні явища, що можуть зашкодити здоров’ю – це шкідливі звички.

Під час заходу діти дізналися про основні правила здорового способу життя, складовими якого є гігієна, здорове тіло, харчування, корисні звички. Також дітям стало відомо, як правильно дбати про себе, скільки часу їм слід приділяти фізичним вправам, як загартовуватися, щоб мати сильне і здорове тіло, дізналися про те, які продукти є шкідливими для їх організму, а які слід вживати. Цікаві загадки про корисні продукти – овочі та фрукти – ще раз нагадали дітям про їжу, яка допомагає їм вирости здоровими та сильними.

Але поряд з цим існують і шкідливі звички, які марнують наш час, руйнують організм і можуть звести всі зусилля нанівець. Тому їх треба вчасно позбутися, а для того, щоб вони ніколи не з’явилися у майбутньому, їх місце мають зайняти корисні навички. Діти зрозуміли: якщо вони навчаться правильно розподіляти свій час, додержуватися у всьому міри і тренувати силу волі, то зможуть досягати у житті успіхів і будуть завжди здоровими.

Велику цікавість у дітей викликали різноманітні ігри: «День та Ніч», «Стоп», «Перегони на м’ячі», «Скажи, що роблять цим предметом», «Це я, це я, це все мої друзі». Закріпити отримані знання нам допомогла зупинка Веселка Здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.