2

«На смерть стояли там герої, де був залюднений майдан»

Працівники бібліотеки для юнацтва та учні Олександрійського навчально-виховного комплексу №17 та НВК №9 вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. А запалені учнями свічки пам’яті палали так яскраво, як палали серця загиблих воїнів Майдану.


У
рок мужності та патріотизму «На смерть стояли там герої, де був залюднений майдан» показав молоді безліч прикладів відданості та любові до України. Її справжні сини, герої, воїни такі, як запрошений гість – учасник Майдану та АТО Лещенко Олександр Леонтійович – і сьогодні виборюють свободу України там, на Сході. Його розповіді про безстрашні власні подвиги та подвиги побратимів виховують почуття патріотизму та гідності у молоді, розвивають в них бажання стати гідними громадянами України. І ми віримо, що дійсно виховують, адже з яким тільки трепетним почуттям виконували учні вірші, присвячені Героям, що важко було стримати сльози їхнім однокласникам.

Наша історія України, дійсно, написана не чорнилом, а кров’ю. За ці три роки ми у цьому переконалися. Хто з нас міг би подумати, що, вшановуючи пам’ять героїв різних історичних епох: Героїв Крут, Бабиного Яру, ОУН – УПА, у ХХІ ст.. ми станемо свідками, учасниками, жертвами схожих подій. Події листопада 2013 – лютого 2014 року вийшли за межі логіки. Вмирали невинні, беззбройні люди: юнаки, чоловіки. Але вони знали, за що вони гинули і за що боролись. Не забудьте і ви вшанувати пам’ять Героїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.