Мистецтво жити разом

Лише толерантні і доброзичливі люди можуть побудувати демократичну і процвітаючу державу, відкриваючи світ звичаїв, традицій і культур різних народів.

Міжнародному Дню толерантності, який щорічно відзначається в усьому світі 16 листопада, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки присвятили годину толерантності «Мистецтво жити разом».

В ході заходу бібліотекар та учні Ліцею інформаційних технологій обговорили питання толерантності, та впевнилися за допомогою ряду вправ, що в кожного з нас є свій стиль, манера спілкування, мислення, але усі ми маємо дотримуватись норм спільного життя і було б добре, щоб однією з цих норм була толерантність.

Зацікавив присутніх перегляд ряду відео, з яких дізналися, як відносяться до цього питання молоді українці та Надзвичайні та Повноважні посли 29-ти іноземних держав в Україні, звертаючись до українців з посланням українською мовою.

На завершення свої знання учнівська молодь закріпила на фліпчарті, розшифровуючи слово «толерантність» у вигляді анаграми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.