Мистецтво співжиття – толерантність

16 листопада жителі багатьох країн світу відзначають Міжнародний день толерантності.

«Людина може обійтись без багатьох речей, але не без іншої людини», – сказав один учений. Попри все, людські стосунки нерідко спричиняють проблеми: непорозуміння, суперечки, конфлікти. Щоб запобігти цьому, треба вміти ладнати з різними людьми.

Тож напередодні, працівники центральної міської бібліотеки ім. Пушкіна завітали до людей з обмеженими можливостями ГО «Віра» поспілкуватися на тему: «Мистецтво співжиття – толерантність».

На початку зустрічі, бібліотекарі розповіли про основні принципи Декларації толерантності, яка була прийнята на Генеральній Конференціїї ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року та дали визначення поняттю «толерантність».

До перегляду було запропоновано відеоролики: «Толерантність – це коли», «Добро повертається».

Присутні стали учасниками ситуативної гри, в якій розглядалися різні життєві ситуації, та обговорювали шляхи їх безконфліктного вирішення.

Невимушена, доброзичлива атмосфера сприяла активній участі у вправах «Асоціативний кущ», «Компліменти», «Що робити, коли…», «Чарівні окуляри».

В ході виконання завдань, учасники заходу змогли виявити рівень власної толерантності, вміння аналізувати, приймати рішення, бути лояльними та терпимими до думок та вчинків інших людей.

Під час зустрічі присутні зрозуміли, як важливо в житті бути толерантними, робити добро та не скупитися на компліменти.

Захід завершився словами великого німецького поета Гете: «Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю на коліна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.