Мистецькі надбання народів Європи

Європейська історія – це історія війн, перемог, технічних досягнень, але передусім – це історія народження ідей, цінностей і великої культури.

Архітектура, музика, живопис всі вони є важливими надбаннями різних країн.

Щоб краще познайомитись з культурою європейських країн, працівники бібліотеки-філії №10 запросили учнів 8-Б класу ЗНЗ №10 переглянути веб-калейдоскоп цікавих фактів «Мистецькі надбання народів Європи». Насамперед, бібліотекар розповіла присутнім про значення мистецтва в житті людини та найвидатніших митців Європи. Учні ознайомились з епохою Відродження або Ренесансу та найвидатнішими митцями Італії Леонардо да Вінчі та Мікеланджело, великим поетом Англії Вільямом Шекспіром; поринули в епоху Бароко та познайомились з найвідомішим художником Голландії – Рембрандтом; дізналися про найвідомішу епоху музики Класицизм, завдяки якій світ почув твори Моцарта та Бетховена.

Європа – це вікова історія, досвід, європейська демократія і традиції. Сучасне завдання – зберегти та познайомитися з неоціненною спадщиною європейської культури, частиною якої є Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.