МИ ЗА ЖИТТЯ!

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам. Відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року.

Цей день почали проводити з ініціативи Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам (МАПС) при активній підтримці Всесвітньої організації охорони здоров’я та під патронажем Організації Об’єднаних Націй. З гаслом «МИ ЗА ЖИТТЯ!» в центральній міській бібліотеці для дітей відбулася година спілкування на тему суїциду.

Як правило, думки про суїцид приходять в кризових станах. Як впоратися та запобігти таким ситуаціям бібліотекарі спільно з працівниками поліції та психологом пояснювали учням 8-9 класів ОНВК № 17 та Олександрійського колегіуму.

Начальник сектору превенції Оксана Зраєнко показала правову сторону теми, а Вадим Нємов психолог МЦСССДМ в легкі ігровій формі розкрив моральну складову питання. Для кращого засвоєння теми було використано мотиваційні та соціальні відеоролики, практичні вправи та реальні історії з життя людей. Торкнулися теми булінгу та насильства.

Підбиваючи підсумки зустрічі, діти зрозуміли, що головне в житті бути щасливим: радіти кожному дню та займатися улюбленими справами та вести здоровий спосіб життя. А у випадку чого обов’язково звертатися до батьків, близьких та поліції., не замикатися в собі і не боятися будь-якого тиску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.