1

Ми – за здоровий спосіб життя!

В Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна можна не тільки взяти книгу, погратися, а й дізнатися багато цікавого та повчального. Тему здорового способу життя та правила особистої гігієни взяли за основу нової лялькової вистави для малечі «Як у вовчика Клацка зубчик розболівся». Прем’єра відбулася 10 березня для учнів 1 і 2 класів ОНВК№17.

Самовпевнений вовчик має красиві і міцні зуби та на весь ліс вихваляється ними. Щодня він їсть цукерки, варення, чіпси, і все це запиває великою кількістю «Кока-Коли». На прохання мами-вовчихи з’їсти кашку чи випити склянку молока він кривиться і бунтує. І настає момент, коли міцний зубчик Клацка сильно розболівся, бо захворів.

На допомогу вовчику поспішають інші герої вистави: білочка Руся, їжачок Сто Голочок, зайчик Вуханчик, кізонька Лізонька і лисичка Тамілочка. Звірі розповідають неслухняному вовчику про овочі і фрукти, які потрібно їсти, щоб мати міцні зуби. Також вони повчають його, що зуби потрібно чистити вранці і ввечері, не нехтувати кашками і борщиком, салатами та молочними продуктами, смачними горішками.

Айболить, він же стоматолог, з котрим Клацка познайомили друзі, прийшов на допомогу. Він вмить вилікував хворий зубчик. В кінці вистави вовчик подякував за допомогу, і всі заспівали пісню про дружбу.

А далі на дітей чекала цікава вікторина «Маю я молочний зуб».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.