1

Ми варта твоя, Україно!

Не одноразово наші діди та прадіди захищали нашу Батьківщину від загарбників. Були, дійсно, сильними, мужніми героями, вправними та спритними бійцями і, просто, справжніми надійними чоловіками.

Саме за допомогою таких героїчних якостей вони і здобували перемогу. А чи має такі якості сьогодні наша молодь, яка є майбутніми боронителями нашої країни? І чи надійна ця варта?

Саме це й перевірили працівники бібліотеки для юнацтва під час молодіжної патріотичної power-party «Ми варта твоя, Україно!», присвяченої Дню Збройних Сил України. А у ролі вартових сьогодні були студенти Олександрійського коледжу – Білоцерківського національного аграрного університету, та учні навчально-виховного комплексу №9. Вони й показали нам усім, якими повинні бути справжні визволителі, і довели, що ми маємо надійних та сильних майбутніх захисників. Але їм було не легко, адже, щоб довести наскільки сучасна молодь є такою ж відважною і вірною своїй країні, як наші предки, їм довелося пройти таке собі «бойове хрещення»: виконати “Секретне завдання”, побувати на передовій, нищивши ворожі танки в конкурсі “Попади в ціль”; пройти мінне поле, знайти серед своїх шпигуна, виконати справжні бойові завдання, показавши свою силу, спритність і витривалість.

А як вони вміють розшифровувати секретні посилання, це щось! І цим вони показали, що наші вояки не тільки сильні, а й напрочуд розумні та кмітливі.

Ось таке собі нестандартне було привітання для наших майбутніх захисників України. Але й нічого іншого їм не треба. Адже молодь дуже полюбляє вечірки, особливо якщо це суперзапальна вечірка.

Тож ми повинні не забувати, пишатися, поважати та рівнятися на наших предків-визволителів і цінити та берегти наших майбутніх захисників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.