Ми українці всі – одна сім’я, єднає нас Тарасове ім’я

Йде землею 205 весна від дня народження Великого Кобзаря. І зустрічаючи світлий березень, кожен з нас подумки говорить з Тарасом.

Звичайно, у всіх нас свій Шевченко, і своя дорога до нього. Одні люблять серцем його твори, інші вже й забули, коли відкривали його заповітний «Кобзар». Роковини Тараса Шевченка – особливе свято для України. 9 березня – не просто день народження видатного письменника. Це день духовного народження нашого народу. Саме поява Шевченка засвідчила справжнє народження українців. Геній Шевченка розкрив у своїх творах душу своєї нації і дух своєї доби.

Напередодні дня народження великого поета, працівники бібліотеки-філії №10 спільно з учнями старшого шкільного віку ЗНЗ №10 підготували та провели літературне рандеву «Ми українці всі – одна сім’я, єднає нас Тарасове ім’я», на якому заглибились в духовну спадщину письменника, відчули його невмирущі слова та актуальність творчості в наші дні. Працівники бібліотеки поставили перед собою непросте завдання: розповісти про Т. Шевченка мовою його поезій, поетичним словом, написаним на його честь. То ж, у першу чергу, ведучі намагалися охопити якнайбільше яскравих моментів життя та творчості Т. Г. Шевченка, щоб викликати у присутніх бажання продовжити самостійне пізнання Кобзаря.

Емоційного забарвлення заходу надали інсценівки у виконанні учнів 7-А класу.

Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла втіх, що били зі здорового джерела життя. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і все розквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.