“Ми це діти європейської родини!”

Початок навчального року – це зворушливе, хвилююче свято, зустріч із вірними друзями та шлях до нового й цікавого. 3 вересня в День знань до бібліотеки філії №10 завітали учні 2-А класу ЗНЗ №10 на інтелект-кейс «Ми – діти європейської родини».

Під час заходу учні разом з бібліотекарем говорили про Україну як європейську державу, ознайомилися із здобутками та досягненнями українського народу, «Гордістю усього світу» – відомими українцями, як в Україні так і в Європі. Адже Україні є ким пишатися. Вона народила талановитих, геніальних поетів і художників, науковців і митців, філософів і новаторів, визнаних у багатьох країнах світу.

Крім цього, учні пригадали державні та народні символи України, познайомилися з символікою Європейського Союзу. Брали активну участь в іграх, розгадували кросворд та відгадували загадки, складали пазли, з яких з’ясували, скільки областей має наша Батьківщина. Переглянули відео-сюжети: «Народні символи України» та «Україна там, де ти народився».

Підростаюче покоління – майбутнє нашої країни. Вони – діти не просто України, а діти європейської родини. А в родині повинні панувати мир і злагода, достаток і радість. Всього цього наостанок всім присутнім і побажала бібліотекар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.