Ми полишили все і взяли зброю

Доля України не проста. До незалежності Україна йшла довгим, тяжким і жертовним шляхом, дорого за неї заплатила. За нею – і трагічні, і героїчні сторінки історії нашого народу.

14 березня в Україні відзначають День добровольця. Цього дня у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

Напередодні цього дня учні 5-Б класу ЗНЗ №10 взяли участь у засіданні академії мужності «Ми полишили все і взяли зброю», на яке працівники бібліотеки-філії № 10 запросили військовослужбовця військової частини 2269 НГУ, учасника бойових дій на Сході нашої країни, капітана Нагорняка Павла Анатолійовича. З розповідей військового учні дізналися не тільки про те, як саме та де формувалися перші добровольчі батальйони, а й про те, чому він вирішив піти до зони бойових дій, як проходила служба та які завдання перед ним стояли. Продемонстрував учням свої медалі, які вони з задоволенням роздивлялися, а деякі навіть їх фотографували.

Також, Павло Анатолійович привіз з собою захисну каску та бронежилет, тож діти мали змогу приміряти захисне спорядження наших військових, без якого не можна знаходитися в зоні АТО.

Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління.

Дякуємо кожному, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.