Ми малята-здоров’ята

У понеділок, 4 листопада, до Центральної міської бібліотеки для дітей завітали учні групи продовженого дня НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” на тренінгове заняття «Ми малята-здоров’ята».

Бібліотекарі та фахівці із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Коваль Наталія та Боднар Альона підготували для них гру-тренінг «Їстівне-неїстівне» на розвиток уваги. Рухлива гра з м’ячем активізувала знання про продукти.

Школярі стали співрозмовниками в бесіді «Що таке здоров’я»; в дидактичній грі «Можна – не можна» повторили правила особистої гігієни; спортивна розвага «Ми малята-здоров’ята» вчила дітей звертати увагу на самопочуття, виховувала дбайливо ставитись до свого здоров’я; інтегроване заняття «Мандрівка до країни Вітамінії» систематизувало знання дітей про вітаміни, їх користь та правила вживання.

Закріпила знання щодо назв частин тіла та сторін розташування гра «Ліво-право».

Також малюки виступили в ролі художників, малювали за інструкцією різноманітні предмети. Далі вони пограли в гру на логіку «Так чи ні», де потрібно було плескати в долоні якщо твердження вірне або тупати ногами, якщо це не так.

Захід пройшов цікаво, і діти щиро подякували організаторам.

Заняття було проведено в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який підтриманий Британською Радою в Україні..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.