«Ми аплодуємо патріотизму героїв нашого часу»

На долю українського народу за весь час існування випадало багато страждань: напади ворогів, голодомор, більшовицькі репресії, але він завжди виявляв свій незламний дух, сильний і вольовий.

І в наш час Україна потопає від горя і розпачу: вже 3 роки йде неоголошена війна Російської Федерації з нашою державою. З болем у серці ми щодня молимося за мир в Україні.

Кожного дня, щогодини наша держава завдяки мужнім воїнам, волонтерам, серед яких багато й наших земляків, виборює право бути суверенною, єдиною державою. На прикладах служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов’язку – стати на захист кордонів держави – виховуватиметься не одне покоління українців.

Один з таких героїв, військовослужбовець Національної гвардії України, старший сержант, учасник бойових дій в зоні АТО Іщенко Костянтин Анатолійович був запрошений на годину мужності й патріотизму, організовану й проведену бібліотекою-філією №3 спільно зі шкільною бібліотекою ЗНЗ №7 для учнів 5-9 класів.

Іщенко К. А. – військовослужбовець 34-го добровольчого батальйону ТРО «Батьківщина», з липня 2014 року по грудень 2015-го воював в зоні проведення АТО поблизу м. Горлівка. Він вмілий і досвідчений боєць: коригувальник артилерії, стрілець, кулеметник, командир екіпажу БМП -1, звільнився в запас на посаді головного сержанта стрілецької роти. Під час сутички з ворогом отримав контузії і поранення в ногу. Має нагрудний знак «Ветеран війни». На даний час проходить службу за контрактом в Національній гвардії України у військовій частині м. Олександрії у батальйоні зв’язку та радіотехнічного забезпечення польотів на посаді начальника радіостанції.

Цей молодий 29-річний юнак – мужня і відважна, надзвичайно проста і скромна людина, дуже любить дітей. Від’їжджаючи на схід, брав з собою багато солодощів й фруктів, щоб пригощати там діточок Донбасу.

Учасники заходу задавали Костянтину Анатолійовичу багато запитань: про його службові обов’язки; про те, які населені пункти обороняв його 34-й добровольчий батальйон на сході України; про радісні миті за час проходження служби на передовій; про позивний бійця. На усі запитання учні отримали цікаві та змістовні відповіді.

Костянтин розповів, що про відвагу і мужність бійців їхнього добровольчого батальйону знято 2 відеосюжети на каналі СТБ та ТРК «Україна».

Наші сьогоднішні герої, захисники України – це наша віра і приклад для нас, приклад хоробрості, самовідданості й величі духу. І за це їм наша велика вдячність і низький уклін! На завершення заходу всі присутні вшанували пам’ять всіх загиблих у цій неоголошеній війні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.