Мультяшна година Дорожня азбука малятам

З кожним роком зростають і кращають наші міста і села. Споруджуються нові гарні будинки, школи, дитячі садки, чудові палаци спорту, парки. Прокладаються прекрасні широкі вулиці, на яких стає все більше й більше машин. Як запобігти дорожньо-транспортним подіям? Як вберегти, врятувати, захистити наших маленьких учасників дорожнього руху? Звичайно навчаючи.

Тож, працівники бібліотеки-філії №10 вирішили заросити на мультяшну годину «Дорожня азбука малятам» вихованців ДНЗ №28, середньо-старшої групи.

Про те, що таке правила дорожнього руху і чому так важливо їх дотримуватись, про різноманітні ситуації на дорозі та знаки і правила, які допомагають зорієнтуватись у «бурхливому океані» вулиці, діткам розповіла Тітонька Сова. Завзятим пішоходам було цікаво вивчати «Азбуку безпеки на дорозі». Вони з величезним задоволенням грали в гру «Розминка», «Впізнай за звуком транспорт», «Червоний. Жовтий. Зелений».

Маленькі користувачі бібліотеки дізналися, що знайомство із такими «вірними помічниками» як світлофор та зебра допомагає краще орієнтуватись на вулицях міста, робить прогулянку приємною, а головне – безпечною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.