1

Мовний ерудиціон

Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Бібліотекар бібліотеки-філія №7 не могла не відзначити це свято і провела для учнів 4-Б класу ЗНЗ №6 мовний ерудиціон «Барвінкове розмаїття – мови рідної суцвіття». Діти з цікавістю слухали старовинну легенду та цікаві факти про українську мову, дізналися, що наш народ не одне століття боровся за рідну мову, за те, щоб сьогодні вона стала державною, що українська мова не зникла, бо люди берегли її, як перлину, щоб колись заговорити нею у повний голос.

Учні розповідали вірші, змагалися хто найшвидше вимовить скоромовку, згадували загадки, прислів’я й приказки про рідну мову та грали в мовознавчі ігри «Знайди риму», «Алфавіт», «Імена».

В кінці заходу бібліотекар ознайомила присутніх з матеріалами тематичної викладки літератури «День рідної мови».

Мова – одна із найважливіших ознак нації. Саме вона підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до себе.

Не будьмо байдужими, давайте разом захищати найбільше наше багатство – нашу Рідну Українську Мову!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.