Movie day в бібліотеці для юнацтва

Як страшно, коли людина опиняється на межі…! Коли навколишній світ стає безбарвним, а сенсу життя не залишається… Коли гинуть найдорожчі у світі люди… Як і де знайти сили, щоб жити далі?

Ці болісні питання не раз задавала собі героїня фільму-драми режисера Фатіха Акіна «На межі». Стрічка брала участь в основній конкурсній програмі 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю (2017) у змаганні за Золоту пальмову гілку та була вибрана у Німеччині на премію «Оскар» 2018 року в категорії «найкращий фільм іноземною мовою».

Затамувавши подих, переглядали цей гостросюжетний фільм-драму усі бажаючі в бібліотеці для юнацтва. Відбувалася подія в рамках Фестивалю європейського кіно, який проходить в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Бібліотека для юнацтва гостинно надала можливість олександрійцям з 12 липня по 31 серпня долучитись до Фестивалю європейського кіно та чекає усіх, хто має намір провести свою відпустку чи канікули цікаво. Не пропустіть наступні демонстрації фільмів: «Тебе ніколи тут не було» – кримінальний трилер (11.08 о 15:00) та «Дівчина в тумані» – трилер (18.08 о 15:00).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.