«Молодіжний BOOM »

Щороку в останню неділю червня ми відзначаємо Міжнародний день молоді.

Традиційно в цей день влаштовують музичні фестивалі, масштабні спортивні змагання, студентські КВК та благодійні акції, а бібліотека для юнацтва організувала фото – квест «Молодіжний BOOM». У квесті взяли участь учні Ліцею інформаційних технологій.

Команди «Кабачко» та «Пікінеси» завзято змагалися за перемогу на найкращі, найякісніші та креативні фото на фоні відомих місць сучасної мальовничої Олександрії.

Маршрут квесту пролягав вулицями міста. В ході заходу учасники продемонстрували свою креативність, активність, неабиякі знання історії рідного міста. А також висловлювали свою думку щодо перспектив його розвитку. На фініші команди повернулися в бібліотеку та передали журі створені фотографії для подальшого оцінювання за певними критеріями: відповідність завданням; креативність виконання; художність кадру; техніка виконання.

Вперше за всю історію проведення фото – квестів судді визначили переможцями обидві команди, тому і приз дістався всім учасникам заходу. Втомлені, але окрилені моментом перемоги хлопці та дівчата висловили побажання ще не одноразово взяти участь у подібному заході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.