Моя Україна – єдина та вільна

Як відомо, у житті є різні цінності. Але є й такі святині, які ні з чим не можна зіставити і порівняти – Вітчизна, відданість рідній землі й народові.

З ранніх років потрібно вчити дітлахів, виховувати любов до своєї країни, ми повинні поєднувати з поданням дитині елементарних знань про державу і право, про національну символіку – Державний герб, Прапор, Гімн, з вихованням поваги до символів української держави.

Працівники бібліотеки-філії №10 не залишаються осторонь навчального процесу, і підготували та провели для учнів 1-А класу ЗНЗ №10 мандрівку «Моя Україна – єдина та вільна».

Бібліотекар ознайомила дітей зі звичаями, традиціями, народними та держаними символами, здійснили разом віртуальну мандрівку наймальовничішими куточками нашої Батьківщини, переглянули мультиплікаційний ролик «Легенди України – Тризуб», об’єднали Україну вінком та стрічками, а також створили «Карту долоньок-побажань» всього якнайкращого для своєї країни.

Діти набралися вражень та знань про навколишнє: про близьких людей, про свою милу Батьківщину, про її символи, які залишать у душі її незабутні спогади на все життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.