Моя поезія – це моє життя

В рамках Національного проекту «Україна читає дітям», дитячі бібліотеки України для своїх юних користувачів роблять усе, щоб показати, що читати модно, престижно та цікаво. Адже дітям читають свої улюблені твори дорослі, які у своєму житті завдяки книзі досягли значних успіхів.

Бібліотека-філія №3 для дітей організувала зустріч для учнів 3–х класів гімназії м. Т.Г. Шевченко з місцевим поетом – Віктором Миколайовичем Родіним, членом міжнародної асоціації письменників.

Любов до книги привили йому батьки, які з великою пошаною відносилися до світу поезії та української народної пісні. Наш гість розповів дітям про свої читацькі уподобання, а саме про твори Ф. Купера та М. Твена, які вразили його світом дитячих пригод і розваг. Навчили цінувати дружбу.

Віктор Миколайович є справжнім майстром поетичного слова, який може зацікавити аудиторію і знайти відгук у серці кожного. Його вірші відзначаються красою, ліричністю, теплом, торкають струни душі й в неповторному авторському виконанні нікого не залишають байдужим. Учням випала можливість почути не лише поетичне слово, а і автобіографічні відомості з вуст автора. Його вірші – про рідний край, природу, любов до рідної землі, до батьків. Затамувавши подих, школярі зачаровано слухали розповідь про свою улюблену казку дитинства «Піди туди – не знаю куди, принеси те – не знаю що».

З великим задоволенням поет відповідав на численні питання маленьких чомучок: чи важко складати вірші? Коли вперше почав писати? Хто надихає на написання віршів? Яка ваша улюблена книга?

Насамкінець зустрічі, поет наголосив, що для того, щоб здобути цікаву професію потрібно багато читати та добре навчатися. А школярі, побажали Віктору Миколайовичу творчого натхнення та виходу збірки його поезії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.