Місяць цифрової грамотності – разом з бібліотеками міста

Бібліотекарі Олександрійської централізованої бібліотечної системи долучилися до масштабної інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності» за ініціативою Міністерства цифрової трансформації України, який тривав з 1 по 30 листопада 2021 року.

Упродовж місяця бібліотечні фахівці брали участь в освітніх онлайн-подіях: стали учасниками вебінару «Огляд популярних месенджерів для колективного спілкування», організованого спеціально для фахівців бібліотек – мережі Хабів цифрової освіти, та масштабної онлайн-конференції для фанатів цифрової освіти Дія.EduCon.

35 бібліотекарів пройшли тестування на цифрову грамотність «Цифрограм» на платформі «Дія. Цифрова освіта» та отримали відповідні сертифікати.

В рамках місячника цифрової грамотності під керівництвом бібліотечних фахівців мешканці громади також активно знайомилися з платформами Дія.Цифрова освіта – https://osvita.diia.gov.ua/ та Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua/, переглядали рекомендовані освітні серіали: «Обережно, кібершахраї» (30 осіб), «Серіал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті» (14 олександрійців), «Основи кібергігієни» (9 осіб), «Як громаді стати цифровою» (10 осіб), «Електронний підпис» (25 осіб), «Кіберняні» (12 осіб).

30 олександрійців різного віку перевірили свої знання з цифрової освіти «Цифрограм», отримавши сертифікати.

Тож кожен мешканець нашої громади може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали, завітавши до бібліотек міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.