Міняю посмішку на подарунок

На сторінках міжнародного календаря є такий день – Всесвітній день посмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій.

Всі ми, різні люди. Щоб домогтися гарного настрою, для кожного з нас, принаймні, необхідно щось особливе. Для когось мир у всьому світі, для когось нове авто. Комусь досить просто прогулятися на свіжому повітрі, а для когось стабільно сірі будні вже викликають відчуття норми і зовсім нічого не хочеться міняти. Ну вже ні! Все це якось складно.

Можна набагато простіше. Тож, бібліотекарі бібліотеки-філії №10 вирішили влаштувати пані лотерею «Міняю посмішку на подарунок» для своїх партнерів по співпраці – вчителів ЗНЗ №10. Адже, недарма Всесвітній день посмішки відзначають напередодні Дня вчителя.

Підготувавши солодощі разом з жартівливими листівками-анекдотами зі шкільного життя бібліотекарі вітали вчителів з їх професійним святом та з днем посмішки.

Гарний настрій, смачні цукерки, позитивні емоції та жарти зробили свою справу, наші учасники заходу посміхалися, читаючи шкільні анекдоти та розповідали свої.

Давайте просто посміхатися. Підійдіть до дзеркала і посміхніться самим собі. Зробіть це кілька разів. І ще. І ще, тільки без сарказму. Не критикуйте себе! Просто посміхніться. Посміхніться без задньої думки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.