«Мій дім – моя родина»

Родина – це святе, це твоя сила, це твій захист та надія, це твоя віра й прагнення, це твоя фортеця. Це ті люди, що будуть з тобою впродовж твого життя, йтимуть поряд, триматимуть за руку, підставлятимуть плече.

До Міжнародного дня сім’ї та Дня матері, з метою впровадження сімейних цінностей і традицій, виховання любові і поваги до своїх рідних, працівники бібліотеки-філії №9 провели годину спілкування «Мій дім – моя родина» з учнями 2 кл. ЗНЗ №19 «Лісова казка».

Під час заходу діти дізналися про історію впровадження цих дорогих серцю кожного свят, згадали прислів’я та приказки про родину, слухали розповідь бібліотекарів про традиції української сім’ї, познайомилися з легендою «Батько та син», розповіли про свої родинні свята та особливості їх відзначення.

Пісня «Родина» у виконані Н.Яремчука викликала багато позитивних емоцій, кожен згадав своїх найближчих людей .

Родина,сім’я – це найдорожче для кожної людини. У сім’ї людина навчається любові та добру, вчиться шанувати свою землю, працювати на благо своєї країни. Наостанок бібліотекарі попросили діточок завжди пам’ятати: батькам дуже дорога любов, добре слово своїх дітей. Це зміст їхнього життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.