Медіа-драйвер «Безпека дитини онлайн»

Сьогодні День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

Інтернет-мережа є невід’ємною частиною життя сучасних дітей, тому цей день, започаткований у країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії, проводиться з метою залучити до дій кожного, хто прагне покращити Інтернет.

Починаючи з 2004 р. Всесвітній день безпечного Інтернету відзначають щорічно другого вівторка лютого у понад 120-и країнах світу.

В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року за підтримки «Майкрософт Україна», Міністерства освіти і науки України, молодіжних і громадських організацій.

Інтернет ‒ благо чи зло для дитини? Мережа ‒ це чимало плюсів і безліч небезпек. На жаль, самостійно діти не вміють дозовано і правильно використовувати інтернет-ресурси для розвитку і навчання, а більше споживають розважальний контент: грають в ігри, спілкуються в соціальних мережах…

Медіа-драйвер «Безпека дитини онлайн» – один з заходів, що знайомить користувачів бібліотеки-філії №3 для дітей з загрозами, які чатують їх в інтернеті. Після перегляду пізнавального відео бібліотекарі разом з юними користувачами обговорювали халепи, в які можна потрапити через легковажне ставлення до всесвітньої мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.