1

МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ПАННО «НЕЗЛАМНА КИЦЯ З БОРОДЯНКИ»

Іноді так хочеться оживити домашній інтер’єр, зробити обстановку більш затишною або, навпаки, зухвалою, додати гостроти.

І, при цьому, не хочеться витрачати зайві гроші або ходити по магазинах в нескінченних пошуках, а створити що-небудь таке своїми руками. На виручку приходить панно. І тут уже все залежить від вашої фантазії й підручних матеріалів.

На сьогодні, саме декорування інтер’єрів всілякими панно і картинами стало стильною і сучасною заміною килимів для створення домашнього затишку та індивідуальності. Найбільшою популярністю користуються невеликі панно, зроблені своїми руками.

26 травня, присутні, які відвідали майстер-клас в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, дізналися, як корисно прикрасити інтер’єр кухні панно з кавових зерен та подарувати їй приємний підбадьорливий аромат.

Бібліотекар наголосила, що головне в цій творчій справі проявити фантазію і трохи терпіння.

Під час створення панно «Незламна киця з Бородянки», учасники заходу отримали масу позитивних емоцій від творчого процесу, адже, зайнявшись спільною справою, з’являється можливість не тільки провести добре час, але і прикрасити будинок виробом, зробленим своїми руками.

Творіть із задоволенням!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.