МАЙСТЕР-КЛАС «НОВОРІЧНА СВІЧКА З ВОЩИНИ»

Вже зовсім скоро новорічні свята, які несуть разом із собою багато радісних та щирих емоцій.

Створювати ці емоції дуже важливо, адже що може бути кращим подарунком, аніж подарунок створений власними руками. У таких подарунках вкладена частинка душі, тому вони точно стануть найприємнішими для ваших близьких та рідних.

Тож, 2 грудня центральна міська бібліотека м. Олександрії розпочала цикл майстер-класів, присвячених виготовленню новорічного декору для святкового столу – ароматної свічки з вощини та радо зустріла усіх бажаючих.

Усі присутні мали можливість навчитись створювати власну унікальну свічку своїми руками, проявити максимум фантазії і по святковому задекорувати, наділити її потаємним магічним змістом, створити оберіг.

Під час зустрічі панувала творча атмосфера та гарний настрій, тож і вироби вийшли пречудові!

Пам’ятайте, що справжня важливість презенту полягає не в його вартості, а в увазі та турботі, які ми вкладаємо в подарунок, виготовлений власноруч.

Тому, не баріться! Долучайтесь до корисних майстер-класів і обов’язково попередньо запишіться за телефоном +380991265026 та приходьте створювати свої авторські вироби.

З собою обов’язково мати гарний настрій та маску.

Нагадуємо: Студія дизайну та краси «Креатив» – проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.