МАЙСТЕР-КЛАС «АРОМАТНЕ СЕРЦЕ З КАВОВИХ ЗЕРЕН»

Атмосферу душевного тепла та затишку відчули усі, хто завітав 3 лютого до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС у Студію дизайну та краси «Креатив» на майстер-клас «Ароматне серце з кавових зерен».

Під час заходу учасники робили святковий сувенір-магніт у вигляді серця та по максимуму проявляли свою фантазію у декоруванні. Використовувались усі можливі підручні матеріали: картон-основа, джутова нитка, кавові зерна, намистини, штучні квіти та ажурні стрічки, тощо. Усі присутні дуже старались, тому в кінцевому результаті отримали оригінальний магніт-валентинку на холодильник та максимум задоволення від приємного спілкування.

Жіночки подякували майстрині за творчу зустріч та дарували щирі посмішки, фотографуючись на згадку.

Беріть приклад з нас! Присвятіть пару годин рукоділлю, і ваш інтер’єр буде прикрашати ароматний декор з кавових зерен!

Тому, не баріться! Долучайтесь до корисних майстер-класів і обов’язково попередньо запишіться за телефоном +380991265026 та приходьте створювати свої авторські вироби.

З собою обов’язково мати гарний настрій та маску.

Нагадуємо: Студія дизайну та краси «Креатив» – проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.