І сюди заглянь, будь – ласка, тебе запрошує казка

У кожної дитини є свої улюблені казки, герої та автори улюблених сюжетів, які змушують замислитись: що таке добро і зло, правда та неправда, вчать мріяти та фантазувати. Казка буде існувати стільки, скільки будуть жити люди.

Переконатися в цьому мали змогу маленькі читайлики з ДНЗ №25 гр. «Веселка», які взяли участь у марафоні казкових запитань «І сюди заглянь, будь – ласка, тебе запрошує казка», який влаштували для них працівники бібліотеки-філії №3 для дітей.

Вихованці дитячого садочка повністю занурились у прекрасний і чарівний світ казки. Діти зачаровано слухали фрагменти казок, доповнюючи їх, а коли настав час впізнавати казкових героїв, діти показали себе справжніми любителямита знавцями казок. Хлопчаки й дівчатка з радістю згадала відомі українські народні казки «Колобок», «Івасик Телесик», «Рукавичка», «Ріпка» та казки народів світу «Дюймовочка», «Спляча красуня», «Попелюшка» та ін.

Послухати улюблену казку, відгадати загадки про казкових персонажів – ну, дуже цікаво. Але «оживити» казку – це і сміх, і веселість, і задоволення, словом, все те, що називається радістю творчості. Дітвора продемонструвала свої акторські здібності під час інсценізації української народної казки «Ріпка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.